Kurumsal

Club Baba Hakkımızda

"CLUB BABA - HAKKIMIZDA"

Yeni Yaşam Kompleksi

Keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ile 10 dönümlük açık alana yayılan Club Baba Köyiçi yeni nesil yaşam kompleksi olarak Alaçatı’nın en yeni projesi. İzmir’in iddealı konut projelerine imza atan Emir Önal İnşaatının yeni projesi Club Baba Köyiçi’nin açılışı için geri sayım başladı. Alaçatı’ya uygun özel planlanmış mimarisiyle Alaçatı’nın tam kalbinde yer alan Club Baba Köyiçi alışverişinin dışında sosyalleşmenin, ferah alanlarda hoş ve kaliteli zaman geçirmenin, lezzetli yemeklerin ve zevkli bir yaşam tarzının aynı çatı altında buluştuğu her yaştan ziyaretçisinin keyifle vakit geçirebileceği bir yaşam alanı olmayı hedefliyor.

Günün Stresi ve Hayatın Karmaşasından Uzaklaşmak

10.000 m2’lik bir alana sahip alışveriş ve eğlence ayrıcalığının yaşam kalitesiyle buluştuğu Club Baba Köyiçi ilgi çekici mimari yapısı ve farklı duruşu ile her kesimden ziyaretçi hedefliyor.

Köy İçinde Çarşı

Her kesime hitap edecek yerli ve yabancı markaları bünyesinde toplamayı başaran Club Baba Köyiçi Alaçatı’nın yeni yaşam merkezi.

Sosyal Yaşam Alanları

Alaçatı mimarisine uygun olarak projelendirilen Club Baba Köyiçi, dinlenme alanları, cafeler, oturma alanları, oyun ve eğlence alanları, peyzaj alanları, yemek ve sıra dışı sosyal aktiviteleri ile Alaçatı’nın A Plus sosyal yaşam merkezi olmayı hedefliyor.

Yönetim, Club Baba IT

"Club Baba Misyon"

Tamamlanmış ve tamamlanacak olan projelerimizde,müşteri ihtiyaçlarını,iyi analiz ederek maksimum düzeyde fayda sağlayacak şekliyle inşa etmek ve gelişimde geliştirici rol almak misyon felsefemizdir...

Yönetim, Club Baba IT

"Club Baba Vizyon"

Güvenilir,yenilikçi, 'Ulusal Marka' olmak adına,insani değerlere önem veren,çevreye duyarlı,saygın ve sürdürülebilinir yönetim anlayışıyla hizmet veren,yıllar için kazandığımız köklü deneyimleri istikrarlı hedeflerle birleştirerek,büyümeyi amaç edinmek etkin vizyon anlayışımızdır...

Yönetim, Club Baba IT