Basında Biz

Club Baba Basında Biz

Sokak Bistro & Lounge'dan Muhteşem Açılış

Alaçatının tam kalbinde hizmet veren Clubbaba Köyiçi'nde hizmete açılan "Sokak Bistro & Lounge" misafirlerini bekliyor.

Clubbaba Köyiçi'nde Bayram Var

Modern yaşamı ile Alaçatı kültürünü harmanlayan Clubbaba Köyiçi'nde ünlü isimler Ramazan Bayramı'nda konser verecek.

Clubbaba Köyiçi'nde Ünlüler Geçidi

Clubbaba Köyiçi'ndeki Gazino Sako'da Haziran ayı süresince Deniz Seki , Emre Altug , Mehmet Erdem , Cenk Eren , Deha , Yaşar sahne alacak.

Clubbaba Köyiçi'ne Ünlü Isimler Konuk

Clubbaba Köyiçi'ndeki eski usül gazino ortamını yaratacak olan Gazino Sako'da yaz ayları boyunca Deniz Seki , Emre Altug , Mehmet Erdem , Cenk Eren , Deha ve Yaşar sahne alacak.

Clubbaba Köyiçi'nde DEFİLE

Dora Magazin tarafından Alaçatı Clubbaba Köyiçi'nde gerçekleştirilen "Sendromsuz Pazartesi" etkinliği kapsamında birbirinden eğlenceli ve keyifli aktiviteler düzenlendi.Organizasyon kapsamında Duman Ajans mankenlerinin katılımıyla karma defile yapıldı.

Emre Altuğ'dan Clubbaba Köyiçi'nde Gazino Havası

Çeşme tutkunu olan ünlü popçu Emre Altuğ,Alaçatı Clubbaba Köyiçi'nde açtığı kendi mekanında konserler dizisi planlıyor.Yeni mekanı Gazino Sako'nun sahnesini kendi gibi birçok şöhretli isimle de paylaşacak.

Clubbaba Köyiçi'nde Lokal Pazar Açılıyor

Alaçatı'nın yeni bir meydana kavuşmasını sağlayan Clubbaba Köyiçi'nde, Alaçatı Ot Festivali ile eş zamanlı "Lokal Pazar" açılacak.

Alaçatı'ya Modern Köy

Emin Önal İnşaat, Alaçatı'yı yeni bir merkeze kavuşturuyor. Modern yaşamla Alaçatı kültürünü bir araya getiren 'Clubbaba Köyiçi' projesinde; eski ve yeni harmanlanarak tarihi doku korunacak, yeşil alanları, eski ağaçları, geniş meydanıyla 60 birimlik modern bir köy yaratılacak. Alışveriş, yemek, sanat, yaşam ve spor alanlarının bir arada olacağı proje 2017 yılının Mayıs ayında hizmete girecektir.
Haberin devamı...

Alaçatı'ya Modern Köy

Modern yaşam ile Alaçatı kültürü, Alaçatı'nın yeni projesi Clubbaba Köyiçi'nde buluşuyor.
Haberin devamı...

Emin Önal İnşaat Yapıyor

Projenin, Alaçatı ile özdeşleşen alanda hayata geçeceğini söyleyen İzmirli işadamı Emin Önal şöyle konuştu:" Projemizde, eski ile yeninin mükemmel uyumunu oluşturmayı amaçladık. Clubbaba Köyiçi; dinlence, oyun, eğlence, peyjaz alanları, cafe ve yemek noktaları, sıradışı sosyal aktiviteleri ile Alaçatı'nın A-plus sosyal yaşam merkezi olacak. Bünyesinde özel ve yerli markalarda yer alacak. Korunan ağaçları, tarihi dokusu ve yeşil alanlarıyle herkesin beğenisini toplayacak."
Haberin devamı...

Alaçatı'ya Modern Köy Geliyor

Clubbaba Köyiçi'nde, modern yaşam ile geçmişten günümüze süzülerek gelen Çeşme-Alaçatı kültürünün birlikte simgelenmesi hedeflendi. Keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ile 10 dönümlük bir açık alana yayılan Clubbaba Köyiçi yeni nesil bir yaşam kompleksi haline geliyor. Alaçatı'nın en yeni, en iddialı projesi olarak dikkat çekiyor.
Haberin devamı...

'Clubbaba' Alaçatı'ya Modern Köyü Getiriyor

Emin Önal İnşaat, Alaçatı'ya modern birköy kuruyor. Proje Mayıs 2017'de hizmete girecek.
Haberin devamı...

Clubbaba Köyiçi Açılışa Hazır

Clubbaba Köyiçi açılışa hazır Emin Önal İnşaat’ın, ‘eski’ ile ‘yeni’yi harmanlayarak; tarihi dokuyu koruyup, yeşil alanları, eski ağaçları, geniş meydanıyla butik, modern bir köy olarak ortaya çıkardığı ‘Clubbaba Köyiçi’ açılıyor. Türkiuye'nin en gözde tatil beldesi Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor. Modern yaşam ile Alaçatı kültürü, Alaçatı’nın yeni projesi Clubbaba Köyiçi’nde buluşuyor. Alaçatı’nın yeni bir meydana kavuşmasını sağlayacak Clubbaba Köyiçi’nde, ‘alışveriş, yemek, sanat, yaşam ve spor’ alanları birarada olacak. Açılış için son hazırlıkların yapıldığı Clubbaba Köyiçi, önümüzdeki günlerde misafirlerini ağırlayacak. ClubbabaKöyiçi’nde ünlü markalara ev sahipliği yapacak. Clubbaba Köyiçi’nde Folkart, Aston Martin, Beymen, Yıldırım Özdemir, Lokma, Swarovski, CianaItalian Fashion Store, B&G Store, Pupe Cafe & Restaurant gibi ünlü markalar yer alacak...
Haberin devamı...

Alaçatı'nın Yeni Meydanı Clubbaba Köyiçi

Alaçatı’nın yeni meydanı Clubbaba Köyiçi Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor. Clubbaba Köyiçi’nde lüks markalar, yeşillik alanlar, spor yapma olanağı ve sosyal yaşam bir arada sunuluyor... Emin Önal İnşaat’ın, eski ile yeniyi harmanlayarak, tarihi dokuyu koruyup, yeşil alanları, eski ağaçları, geniş meydanıyla, butik, modern bir köy olarak ortaya çıkardığı ‘Clubbaba Köyiçi’ açılıyor. Türkiye’nin en gözde tatil beldesi Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor...
Haberin devamı...

Alaçatı'da Yeni Meydan

Alaçatı'da yeni meydan heyecanı: Clubbaba Köyiçi Emin Önal İnşaat’ın, ‘eski’ ile ‘yeni’yi harmanlayarak; tarihi dokuyu koruyup, yeşil alanları, eski ağaçları, geniş meydanıyla; butik, modern bir köy olarak ortaya çıkardığı “Clubbaba Köyiçi” açılıyor. Türkiye’nin en gözde tatil beldesi Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor. Modern yaşam ile Alaçatı kültürü, Alaçatı’nın yeni projesi Clubbaba Köyiçi’nde buluşuyor. Alaçatı’nın yeni bir meydana kavuşmasını sağlayacak Clubbaba Köyiçi’nde, “alışveriş, yemek, sanat, yaşam ve spor” alanları bir arada olacak. Açılış için son hazırlıkların yapıldığı Clubbaba Köyiçi, önümüzdeki günlerde misafirlerini ağırlayacak...
Haberin devamı...

Clubbaba Köyiçi Açılışa Hazır

Clubbaba Köyiçi Açılışa Hazır Türkiye’nin en gözde tatil beldesi Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor. Modern yaşam ile Alaçatı kültürü, Alaçatı’nın yeni projesi Clubbaba Köyiçi’nde buluşuyor. Alaçatı’nın yeni bir meydana kavuşmasını sağlayacak Clubbaba Köyiçi’nde, “alışveriş, yemek, sanat, yaşam ve spor” alanları bir arada olacak. Açılış için son hazırlıkların yapıldığı Clubbaba Köyiçi, önümüzdeki günlerde misafirlerini ağırlayacak...
Haberin devamı...